PROGRAM

úterý 16. 8.  2022 * 17:00 KARLOVY VARY  (VÝMĚNÍK ZA FINANČÁKEM, ul. Západní) * Náčrt mapy |っtentokrát bez vyšívání a poezie

Společně budeme pracovat různými technikami – tisk, kresba, frotáž na textil – na přípravě podkladu v░y░š░í░v░a░n░é░ ░m░a░p░y░ ░K░a░r░l░o░v░ý░c░h░ ░V░a░r░ů░.

Na příštím setkání do něj opět jehlou a nití budeme vnášet své vzpomínky, představy a přání.

Vstup volný

*

sobota 24. 9.  2022 * 10:00 – 17:00 KARLOVY VARY  (VÝMĚNÍK ZA FINANČÁKEM, ul. Západní) * Krajina těla, tělo v krajině | pohybový workshop

Čas zpomalit a vnímat vaše tělo a jeho rytmy ve vztahu k místu, veřejnému prostoru, městské krajině Karlových Varů.
Tanečně – pohybový workshop se Zden Brungot Svítekovou zaměřený na zkoumání pohybu, těla a prostoru v okolí Thermalu. Údolí a kopce, řeka Teplá, prameny, parky, architektura Thermalu a lázeňských kolonád.
 
Dílna je vhodná pro každého koho láká tvořivá práce s tělem, pohybem, současným tancem. Předchozí zkušenosti s tancem nejsou nutné. Důležitá je chuť experimentovat a hrát si.
V rámci dlouhodobého uměleckého průzkumu Esence Thermalu. #esencethermalu
 
Pauza na oběd. Budeme pracovat uvnitř (Výměník) a přímo v lázeňské zóně.
Cena: 500 Kč
PŘIHLÁŠKY do 15. 9.: tereza@offcity.cz (Počet míst omezen).
 
MgA. Zden BRUNGOT SVÍTEKOVÁ
choreografka, tanečnice, badatelka v současnosti pracuje na dlouhodobém projektu inspirovaném geologií a tělem Země.
Věnuje se vlastní autorské tvorbě, improvizaci a výzkumu pohybu. Je také spoluzakladatelkou a aktivním členem spolku Ostružina, kde jako autorka a/nebo interpret spolupracuje s Barborou Látalovou na většině inscenacích a dalších aktivitách spolku (Karneval zvířat, DIFFERENT?, souHra, Tanec a Fyzika, Setkáme se v tanci – Bláznivé tance o přestávce). Vede workshopy a semináře pro všechny věkové kategorie.

*

6. – 11. 10.  2022 * KARLOVY VARY  + OSTROV * MALÁ INVENTURA KARLOVY VARY 2022

Třetí karlovarský ročník kulturního festivalu Malá inventura v regionech, který se koná v Kuksu, Jihlavě, Jičíně, Českých Budějovicích.
Nové divadlo, tanec, diskuze a další v Karlových Varech (a Ostrově).

… další připravujeme…..

JELENÍ PARTA